Dr. Cevdet Tuna

Dr. Cevdet Tuna Kimdir?

Dr. Cevdet Tuna 1923 yılında Edirne’ de doğmuştur Dr. Cevdet Tuna. Eğitim hayatını başarılı bir şekilde sürdürüp, 1941 yılında Almanya Goethe Tıp Fakültesi’ ne girip başarı ile bitirmiştir. Birçok çalışmalarda bulunmuştur. 1950 Yılında ilaç ve kozmetik firması olan Farmasi’yi kurmuştur. Dr. Cevdet Tuna 66 yıllık profesyonel iş yaşamışında kendine çok çalışmayı ilke edinmiştir. Çalışmalarında dürüstlüğü benimsemiştir. Her zaman insan yetiştirmenin en büyük yatırım olduğu düşüncesiyle hareket etmiştir.

Farmasi Şirketi

Farmasi, kendine ait tesislerde kozmetik ürünleri üreten biri şirkettir. 2000’ den fazla kozmetik ürünü bulunmaktadır. Entegre bir tesistir. Beş tane ayrı fabrikası aynı tesis içindedir. 2000’den fazla kozmetik farmasi ürünleri bulunur. Türkiye’nin en büyük doğrudan satış şirketi olmayı amaçlamıştır. Sağlıklı ve kaliteli ürünleri ile insanların hayatlarına dokunmayı hedeflemiştir.  Aynı zamanda da farmasi danışmanı olup kazanç sağlayarak hayallerine ulaştırmayı amaçlamıştır.

Farmasi Kazanç Sistemi

Kazanç sağlayabilmek için önce üye olmak yani girişimci olmak gerekir. Farmasi üyeliği için internet aracığı ile ya da farmasi danışmanı aracılığı ile yönetmelik onaylanır ve kayıt yapılır. Onaylandıktan sonra sipariş verilip kazanç sağlanabilir. Belirli kazanç basamakları vardır. Bulunan seviyeye göre kazanç yüzdesi değişir ve farmasi prim sistemi işin içine girer. Girişimcinin prim alabilmesi için her ya 140 TL puan sipariş girmelidir.

Farmasi Prim Sistemi

Girişimci:

Minimum 500 TL puanlık farmasi ürünleri siparişi bir kampanya ayı içerisinde verilirse %3 prim grubu,

Minimum 1500 TL puanlık farmasi ürünleri siparişi bir kampanya ayı içerisinde verilirse %6 prim grubuna giren üyelerdir.

Lider: 

Minimum 3000 Tl puanlık farmasi siparişi bir kampanya ayı içerisindeverilirse %9 prim grubuna giren üyelerdir. Minimum 6000 TL puana ulaşılırsa  %12 prim grubuna girilir. Bu basamakta 5 katalog alma şartı vardır. Tekli eklenen kataloglar sayılmaz. Farmasi katalog siparişe eklenerek alınır. Eğer 5 adet katalog alınmadıysa bir sefere mahsus %12 prim verilir.

Üst Lider:

Minimum 10.000 Tl puanlık farmasi siparişi bir kampanya ayı içerisinde verilirse %15 prim grubuna giren üyelerdir. Bu basamakta 10 katalog alma şartı vardır. Tekli eklenen kataloglar sayılmaz.

Yönetici:

Minimum 15.000 Tl puanlık farmasi ürünleri bir kampanya ayı içerisinde sipariş edilirse %18 prim grubuna giren üyelerdir. Bu basamakta 25 katalog alma şartı vardır. Tekli eklenen kataloglar sayılmaz. Farmasi katalog alınmazsa bir sefere mahsus%18 prim ödenir.

Müdür:

Minimum 20.000 Tl puanlık farmasi ürünleri bir kampanya ayı içerisinde sipariş edilirse %21 prim grubuna giren üyelerdir. Bu basamakta 50 katalog alma şartı vardır.Tekli eklenen kataloglar sayılmaz. Alt ekibinde bulunan en üst seviye ile kendi seviyesinin arasında 6000 TL puan farkı olmalıdır.

1. ekipten % 3
2. ekipten % 2
3. ekipten % 1,5
4. ekipten % 1 Müdür Primi alabilirler.
Bir sene boyunca 20.000TL puanlık farmasi ürünleri sipariş edilirse müdürler 5.ayda Direktör seviyesine ulaşırlar. 

Direktör:

Kişisel veya ekiple beraber 1 yıl içinde 5 sefer üst üste 20.000 TL puanlık farmasi ürünleri sipariş edilirse %21 prim alılar. 5. Ayda ise bu kariyere erişirler. Bu basamakta 50 katalog alma şartı vardır.Tekli eklenen kataloglar sayılmaz. Alt ekibinde bulunan en üst seviye ile kendi seviyesinin arasında 6000 TL puan farkı olmalıdır.

1. ekipten % 3
2. ekipten % 2
3. ekipten % 1,5
4. ekipten % 1 Direktörlük Primi alabilirler

Altın Müdür-Direktör:

Kişisel veya ekiple beraber 1 yıl içinde 5 sefer üst üste yada aralıklı olarak 20.000 TL puanlık farmasi ürünleri sipariş edilirse %21 prim alılar. Kendine doğrudan bağlı en az 2 tane %21’lik ekibi bulunur bunu da 5 sefer tekrarlarsa bu kariyeri hak eder.  Bu basamakta 50 katalog alma şartı vardır.Tekli eklenen kataloglar sayılmaz. Ayrıca alt ekibinde bulunan en üst seviye ile kendi seviyesinin arasında 6000 TL puan farkı olmalıdır.

1. ekipten % 3,50
2. ekipten % 2,50
3. ekipten % 1,75
4. ekipten % 1,25 Direktörlük Primi alabilirler

Bu seviyeye ulaşan kişiler 12 ay içinde 5 sefer Altın Müdür seviyesini korursa devam ettiği 12 ay boyunca 1000TL para ödülü ve toplamda ise 12000TL kazanacaktır. Seviyeyi koruyamadığı aylarda 1000 TL’lik ödül verilmemektedir.

Bu seviyelere ek verilen siparişlere ve alt ekibe bağlı Platin müdür direktör, Zümrüt müdür direktör, Elmas müdür direktör ve daha üst seviyelere çıkıp artan oranlarla kazanç sağlamak mümkündür. Her ayın 20.gününde prim ödemeleri yapılmaktadır.

Farmasi Üyesi Olmak İçin Tıkla Formu Doldur

Platin Müdür Nevin Kaya İle İletişime Geçmek İçin : 0549 794 94 87