Farmasi Ek İş Fırsatı


Farmasi Ek İş Fırsatı


Farmasi bünyesine üye olan öğrenciler, ev hanımları, öğretmenler ve kısacası 18 yaşından büyük olan herkes çalışma oranlarına göre kendine ek kazanç sağlamaktadır. Sabah sekizde başlayıp, akşam beş gibi mesai saatleri ile sınırlanmış bir işin aksine, günün her saatinde çalışabileceğiniz ve 3-4 saatinizi ayırarak istediğiniz zaman diliminde çalışabileceğiniz bir kazanç kaynağıdır. Bu işi yapabilmek için bazı adımları uygulamanız gerekmektedir. İlk olarak Farmasi ek iş fırsatından yararlanmanız için, farmasiye kayıt olup girişimci olmanız gerekmektedir.


Farmasi girişimcisi olmak için

Başvuru formunu doldurun.Başvurunuzun onaylanmasından sonra firma temsilcileri size dönüş yaparak, istediğiniz iş fırsatları hakkında bilgi vermektedir. Şifreniz telefonunuza geldikten sonra farmasi girişimcisi olmaya hak kazanmış oluyorsunuz. Kampanya süresi içerisinde, her ay çıkan farmasi kataloğundaki sağlık ürünlerini %40’a, güzellik ürünlerini ise %30’a varan indirimlerle almaktasınız. Kendi kullanacağınız ürünleri indirimli bir şekilde aldıktan sonra, firma tarafından size gönderilen kataloğu çevrenizdeki insanlara göstererek, bu ürünleri satmaya başlıyorsunuz. Ayrıca ilerleyen dönemlerde kendi ekibinizi kurmanız durumunda, ekip priminizle birlikte kar marjınız da artacaktır.


FARMASİ KAZANÇ PLANI NASILDIR ?


Farmasi kazanç miktarınız satış yaptığınız ürün miktarına göre değişmektedir. Aynı zamanda firma bünyesindeki kariyeriniz de kazancınızı etkileyen bir faktördür. Yeni kayıt olan ve bu işe yeni başlayan üyelere verilen rütbe farmasi girişimci rütbesidir. Bu rütbede prim almanız için her ay 140 TL puanlık satış veya sipariş işlemi gerçekleştirmeniz ve 2 aktif kayıt yapmalısınız. Girişimci bir kampanya ayı içerisinde 500 TL puan tutarında kişisel olarak alışveriş yaptığı takdirde %3 prim almaktadır. Satış tutarı 1500 TL puan olan üyeler için bu prim %6 oranındadır. Yani satışınız arttıkça, aldığınız prim oranı da artmaktadır. Farmasi bünyesindeki diğer bir kariyer ise liderliktir. Bu rütbede 1 ay içerisinde 3000 TL puan tutarında alışveriş yapan üyelere %9 oranında prim verilmektedir. Diğer kariyerler ise, üst lider, yönetici ve müdür diye adlandırılan sınıflardır. Örneğin rütbesi müdür olan bir farmasi üyesinin, bir ay içerisinde 20000 TL puan tutarında yapacağı sipariş için %22 prim verilmektedir. Yani kısacası rütbeniz ve satış oranınız arttıkça firmadan alacağınız prim de artmaktadır. Yapmanız gereken tek şey hitap ettiğiniz kitle sayısını genişletmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsim *