Farmasi ile Nasıl Para Kazanılır

Farmasi ile Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi Nedir?

Farmasi ile nasıl para kazanılır bölümüne geçmeden önce Farmasi‘yi önce bir tanıyalım. Farmasi dünya çapında büyük bir kitleye hitap eden ve birçok kişinin para kazanmasına olanak sağlayan, doğal kozmetik ürünleri üreten ve bunları internet aracılığıyla çoğu kişinin girişimci olarak iş yapmasına imkan tanıyarak satmasına olanak tanıyan Türkiye menşeli büyük bir firmadır.

Farmasi, güzellik ürünleriyle beraber kişisel bakım, cilt bakımı, ev ve aksesuar ayrıca sağlık alanlarında perakendeci aynı zamanda doğrudan satış şirketidir.

Farmasi’nin Kurucusu Kimdir?

Farmasi 1950’de Dr. Cevdet Tuna’nın gösterdiği girişim faaliyetleri sonucu hayata geçmiştir.

Eğitim hayatına 1930 yılında Edirne’de Balıkpazarı İlkokulunda başlamıştır. 1935-1941 yıllarında Haydarpaşa lisesinden mezun olmuştur. Daha sonra 1941-1947 yıllarında Almanya Goethe Tıp Fakültesinden başarıyla mezun olmuştur.

1952 yılında Türkiye’nin en iyi 5 ilaç firması arasında olan Tege ilaç fabrikasını kurmuştur.

Türkiye’de birçok ilki yapmıştır. Öksürük şurubu, yanık merhemi, ağrı kesici hap ve öksürük tabletlerini başarılı ile formülize etmiştir. Birsürü ilacın hammadde ihtiyaçlarının ithalatını bizzat kendisi yapmıştır. O zamanlarda gösterdiği büyük başarılar bugün ki Farmasi’nin temellerini oluştumuştu.

1998 yılında Tanalize adlı firmasını hayata geçirmiştir. Farmasi, Dr. C Tuna ve Eurofresh büyük markalarının onursal başkanı olmuştur ve Farmasi, şuan 118 ülkede etkinliğini devam ettirmektedir. Her geçen gün faaliyetleri farklı ülkelerde artmaktadır. Farmasi sektöründe günümüzün dünya devi haline gelmiştir.

Farmasi ile Nasıl Para Kazanılır?

Farmasi sistemine üye olarak Farmasi ürünlerini indirimli bir şekilde alarak satışa sunabilirsiniz ve kazancınızı çok daha fazla hale getirebilrsiniz. Sizin beğendiğiniz ve en çok kullanılan ürünleri diğer kadın girişimcilerimizin yaptığı gibi etrafınızdaki insanlara, tanıdıklara, dostunuza veya sayısı çok olan arkadaşlarınıza satış yaparak karınızı artırabilirsiniz. Ve hatta tek başınıza değil ekip kurarak da çalışabilirsiniz. Kuracağınız ekiple beraber keyifli bir şekilde güzel paralar kazanabilirsiniz. Farmasi ailesine katılarak yaşam kalitenizi daha üst seviyelere çıkarabilirsiniz.

Farmasi Kazanç Sistemi

Farmasi üyelerinin her biri, ay içinde yapmış oldukları toplam satıştan belirli yüzdelerde kazanç sağlarlar. Tabi eğer ekibe sahipseniz ve her ay düzenli olarak satış yapılıyorsa ekip liderinin kazancıda ekibin yaptığı satışa göre değişecektir. %12’lik bir kazanca ulaşırsanız liderlik unvanı alırsınız, %15’lik bir kazançta Üst Lider, %18’de Yönetici ve %21’de Müdür unvanlarını alırsınız.

Farmasi’de müdür unvanına ulaştığınızda yükselebileceğiniz yine birçok unvan vardır. Kazancınız unvanınızla doğru orantılı bir şekilde artmaktadır. Müdür unvanından sonra Altın, Platin, Zümrüt ve Elmas şeklinde yükselerek kazançlarınızı katlayabilirsiniz. Elmasa eriştikten sonra As Başkan ve Başkan olarak unvanları vardır. Tabi bu unvanlara erişebilmek yine size kalmış bir durum. Farmasi için ne kadar satış yaparsınız unvanınız ve kazancınızda o kadar değişir. As Başkanın altında 16, Başkanında altında 20 müdürü olması gerekmektedir. İsterseniz Farmasi’de yükselebileceğiniz unvanların kazançlarına bir göz atalım:

Altın Müdür: 7.000 TL

Platin Müdür: 14.000 TL

Zümrüt Müdür: 27.000 TL

Elmas Müdür: 58.000 TL

As Başkan: 100.000 TL

Başkan: 150.000 TL

Farmasi’de Para Kazanma Yolları

Ürünleri oldukça iyi tanıyıp ve tanıtırsanız tabi bunlarla beraber müşteri ilişkilerinizide iyi tutup sisteme çok üye çekerseniz yukarıdaki kazançları sizde elde edebilirsiniz.

Ekibinizle koordineli ve anlaşılır bir şekilde çalışmanız sizin yararınıza olmaktadır. Büyük bir iş büyük bir koordinasyondan, anlaşmadan ve uyumdan geçmektedir. Farmasi’de alacağınız prim için kişi sayısı da aşağıda listelenmiştir:

% 3 Prim = 4 Kişi

% 6 Prim = 10 Kişi

% 18 Prim = 100 Kişi

% 21 Prim = 134 Kişi

Farmasi sistemine ne kadar çok kişi getirirseniz kazancınız doğrudan artacak ve yaptığınız satıştan alacağınız yüzde ona göre değişecektir. Getirdiğiniz kişi sayısı artarsa satışınızla beraber yukarıda yazan unvanlara erişebilmeniz o kadar kolaylaşır ve doğal olarak kazancınız artar.

Farmasi Üyesi Olmak İçin Tıkla Formu Doldur

Platin Müdür Nevin Kaya İle İletişime Geçmek İçin : 0549 794 94 87

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İsim *