Farmasi Prim SistemiFARMASİ PRİM SİSTEMİ

Farmasi firması yerli sermaye olması, bitkisel içerikli ürünler içermesi, ürünlerin sertifikalı olması ve de Farmasi prim sistemi gibi güzel niteliklere sahip olan bir kozmetik firmasıdır. Pek çok kişinin başvuru yapmasında da etkili olan bu özellikler firmanın daha da gelişmesini sağlamaktadır.

Farmasi ürünlerinde yüksek kalite standartlarına ulaşması ve tüm ürünlerine garanti vermesi yönünden güvenilir ve oldukça hızlı büyüyen bir kozmetik firmasıdır. Özellikle de Farmasi prim sistemi sayesinde yükselme seviyesine göre elde edilebilecek kazanç da artmaktadır. Bu nedenle Farmasi prim sistemi içerisinde yükselmek için düzenli ürün kullanan üyelerin sayısının arttırılması hedef olarak belirlenmelidir.

FARMASİ PRİM SİSTEMİ VE KAZANÇ

Farmasi firmasında tüm eklenen üyelerin ay içerisinde birlikte toplam sattıkları üründen elde edilen ciro hesaplanarak yüzdelik kazanç elde edilmektedir. Farmasi prim sistemi ile ilgili olarak en basite indirgenmiş anlatım bu şekilde yapabiliriz. Yani, buradan da anlaşıldığı gibi grup puanına göre kazanç elde edilmekte olup bunun için de düzenli ürün satabilen ve çabalayan üyeler eklemek yükselebilmek için çok önemlidir.

Farmasi prim sistemi sayesinde pek çok üye sahibi olmak ve daha da geniş kitlelere ulaşmak mümkün olmaktadır. Bu da zaten Farmasi firmasının en önemli hedeflerinden biri olmaktadır.

FARMASİ PRİM SİSTEMİ VE YÜZDELİK KAZANÇ

Farmasi firmasında grup olarak satılan ürünlerin TL olarak yüzdelik kazancı ile çalışan Farmasi prim sistemi ile kazanılacak primler aşağıdaki gibidir;

  • 500 TL puan için % 3
  • 1500 TL puan için % 6
  • 3000 TL puan için %9
  • 6000 TL puan için % 12 (Liderlik unvanı)
  • 10000 TL puan için % 15 (Üst Lider unvanı)
  • 15000 TL puan için % 18 (Yönetici unvanı)
  • 20000 TL puan için % 21 (Müdür unvanı)

FARMASİ PRİM SİSTEMİ VE YÜKSELMEK

Farmasi firmasında Farmasi prim sistemi ile müdürlük unvanı elde edildiğinde de yükselme bitmemektedir. Farmasi prim sistemi içerisinde müdürlük unvanına sahip olanlar da Altın, Platin, Zümrüt, Elmas Müdür olarak yükselebilmekte ve daha sonra da As Başkan ve Başkan unvanlarına sahip olabilmektedir. Farmasi prim sistemi düzenine göre As Başkanın bünyesinde 16 adet ve Başkanın ise 20 adet müdür bulundurması gerekmektedir.

Unvanda yükseldikçe artan kazançtan kısaca bahsedecek olursak, Farmasi prim sistemi içerisinde eklenen kişi sayısı arttıkça ve unvanda yükseldikçe yüzdelik kazanç da artmaktadır. Buna göre Altın Müdür 7.000 TL kazanç elde ederken Platin Müdür 14.000 TL,  Zümrüt Müdür 27.000 TL, Elmas Müdür 58.000TL, As Başkan 100.000 TL ve Başkan 150.000 TL kazanç elde etmektedir. Unvan basamakları Farmasi prim sistemi içerisinde yukarıda da görüldüğü gibi basamaklar çıkıldıkça kazanç da beraberinde artmaktadır.

FARMASİ PRİM SİSTEMİ VE KAZANMANIN YOLLARI

Farmasi kozmetik ile başarıya ulaşabilmenin ve kazanmanın en önemli sırrı azimli olmak ve çok çalışmaktır. Ortalama olarak Farmasi prim sistemi içerisinde yukarıda bahsettiğimiz miktarlarda bir kazanç elde etmek isteyenlerin Farmasi ürünlerini çok iyi tanıması ve tanıtması, Farmasi prim sistemi düzenini çok iyi bilmesi ve çok fazla sayıda üye yapabilmek için çabalaması gerekmektedir. Farmasi prim sistemi içerisinde sadece kişinin kendi yaptığı üyeler değil, üyelerinde yaptığı alt üyeler prim kazandırmaktadır. Bu nedenle Farmasi prim sistemi içerisinde yükselebilmek için en önemli kural firmanın ürünlerini tanıtarak satabilecek ve sürekli aktif olabilecek üyeler eklenmesidir.

FARMASİ PRİM SİSTEMİ VE BAŞARININ SIRRI

Farmasi firması bünyesindeki pek çok çalışana Farmasi prim sistemi uygulaması ile güzel kazanç yolu sunmaktadır. Ayrıca Farmasi prim sistemi içerisinde yükselmek ve ilerlemek için başarının en büyük sırlarından biri de iyi bir ekip çalışması ve koordinasyon ile olmaktadır. Farmasi prim sistemi çalışma prensibine göre % 3 prim için 4 kişi, % 6 prim içi 10 kişi olarak başlayan üye sayısı % 18 prim için 100 kişi ve % 21 prim için 134 kişi sayısına kadar çıkmaktadır.

Tüm bu yazılanlardan anlaşıldığı gibi Farmasi prim sistemi ile yükselebilmek ne kadar çok çalışan ve etkin üye eklendiği ile doğrudan ilgilidir. Etkin üye sayısının artması ve kendilerine alt üye yapmaları üstteki kişileri de etkilemekte olduğu için bu çok önemlidir. Bu nedenle ürünlerin kalitesini ve uygunluğunu en iyi şekilde aktarabilmek için eğitimlere katılmak ve üyelere de öğrendiklerin aktarılması son derece mühimdir.

Nevin KAYA:0549 794 94 87 08:00 -20:00 Soma-MANİSA uyelik@farmasiailesinekatil.com
Üyelik Başvuru: https://www.farmasiailesinekatil.com/farmasiye-ucretsiz-uye-ol/

Farmasi Kayıt Başvurusu Yapın Ücretsiz Deneme Ürünleri ve Katalog Adrese Gelsin! Farmasi Ürünleri. Farmasi Katalog. Farmasi Üyelik. Hızlı ve Kolay Üyelik. Farmasi Fırsatlar. Sunulan olanaklar: Farmasi Üyelik, Farmasi Fırsatlar, Fatmasi Katalogları


Farmasi Üyesi Olmak İçin Tıkla Formu Doldur

Platin Müdür Nevin Kaya İle İletişime Geçmek İçin : 0549 794 94 87