Farmasi Ürünleri HakkındaFarmasi Hakkında Kısa Bilgiler

Farmasi firmasının kurucusu Dr. Cevdet Tunadır. Sayın Tuna sağlıkla alakalı tüm bilgi birikimini firmasına aktarmış ve farmasi ürünleri bu sayede sağlığa zarar vermeyen ürünler olarak üretilmektedir. Farmasi tüm sermeyesi Türk sermayesi olan bir kuruluştur. Farmasi ürünleri sağlıklı ve helal kozmetik kavramlarını hayatımıza dahil etmiştir.

Doğaya zarar vermeden üretilen farmasi ürünleri için tüm işlemler firmanın kendisine ait olan 5 büyük tesiste gerçekleştirilmektedir. Firma hem insan sağlığını hem de doğayı koruyacak şekilde üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Firma ülkemizde farmasi ürünleri pazarlaması ve dağıtılması işlemleri için pek çok aktif personel ile çalışmaktadır. Kullanıcılar farmasi ürünleri satışında da görev alarak satış danışmanı olabilmektedirler.

Farmasi firmasına kolaylıkla üyelik işlemlerini gerçekleştiren kişiler isterlerse kendileri kullanmak için isterlerse de para kazanmak için farmasi ürünleri satışını gerçekleştirebilirler.

Farmasiye üye olmak için internet sitesi üzerinden form doldurmanız ve doğru bilgileri firma ile paylaşmanız gerekmektedir. Üyelik formunu doldurmanızın ardından ve firma onayı almanızın ardından farmasi ürünleri katalogu ve küçük deneme ürünleri adresinize ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Farmasiye Üye Olmak ve Kazanç Sağlamak

Farmasi ülkemizde aktif satış danışmanları bakımında çok fazla kişi ile çalışmakta ve farmasi ürünleri satışını gerçekleştirmektedir. Farmasi bünyesinde çalışmak isteyen kişilerin sadece farmasi ürünleri satışı yaparak sağlayacakları parlak bir kariyer sistemi bulunmaktadır.

Kariyer planlamanızı ve tüm çalışma saatlerinizi kendizin belirleyebileceği bu sistemde çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Farmasi ürünleri kullanmayı tercih eden ve ürün satışı yaptığınız pek çok kişi tekrar ürün almak için sizinle temas sağlayacaktır.

Farmasi kazanç bakımından size farklı seçenekler sunmaktadır. İlk olarak üyelik işlemlerinizin ardından satış danışmanı olduğunuz için farmasi ürünleri katalogu size ayrı satış yapmak istediğiniz kişiler için ayrı olarak gönderilecektir.

Aradaki fiyat farkı sizin kazancınız olarak hesabınıza geçecektir. Ayrıca farmasi ürünleri satışlarında belirlenen puanları tutturduğunuz zaman ekstra prim kazancı elde edeceksiniz.

Farmaside Her Ay Satış Kotası Bulunur mu?

Firma farmasi ürünleri satışı yapan danışmanlar için asla satış kotası uygulaması yapmamaktadır. İstediğiniz zaman sipariş verebilirisiniz. İlla toplu sipariş vermek zorunluluğu da bulunmamaktadır. Dilerseniz sadece farmasi ürünleri içerisinden sadece kendi ihtiyaçlarınızı bile alabilirsiniz.

Farmaside Çalışma Sistemi

Farmasi üyelik formunuzu doldurduktan ve firmadan olumlu dönüş aldıktan sonra farmasi ürünleri satışınıza başlayabilmektesiniz. Ücretsiz üyelik işlemleriniz ve katalogunuz size ulaştıktan sonra siz Farmasinin aktif satış danışmanı olmaktasınız.

Firma network sistemi ile çalıştığı için en alt üye satış danışmanıdır ve sıralama alttan üste doru şu şekilde yapılmaktadır; lider, üst lider, yönetici, müdür, direktör, altın müdür, platin müdür, zümrüt müdür, elmas müdürdür. Farmasi ürünleri satışı yaparak bu sıralamada hızla yükselebilirsiniz.

Farmasi Helal ve Sağlıklı Kozmetik Satışı Yapıyor

Firmayı yakından incelediğiniz zaman farmasi ürünleri içeriklerinin özel ve sağlıklı olduğunu hemen fark edeceksiniz. Genel olarak farmasi ürünlerinde Dr. Cevdet Tuna’ya ait olan özel formüller kullanılmaktadır. Bu nedenle farmasi ürünleri kullandığınızda veya sattığınızda sağlık ile alakalı bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Firmanın kurucusunun uzun yıllar sağlık sektöründe hizmet vermiş bir doktor olması nedeni ile üretimi yapılan ürünlerin hepsinde özel formüller kullanılmaktadır.

Farmasi Ürünlerini Tanıyalım

Farmasi firması hangi ürünleri ile sahada satış yapmaktadır sıralayalım; cildinizi yenileyecek deniz tuzu, propolis sabunları, faydaları ile oldukça şaşırtan bıttım sabunu, çay ağacı yağı içeren sabunlar, portakal ve çikolata sabunları, pek çok farklı kokuya sahip kadın ve erkek deodorantları, yaz aylarının vazgeçilmez ürünleri kadın ve erkek Roll – on’ları, formülü yine firmaya ait olan çam yağı ile yapılmış olan kremler, duş jelleri, çam şampuanları, ciltte denge yaratan BB kremleri, bakım serumları, yüz temizlemeniz için özel tonikler, kirpik maskaraları, kaş maskaraları, masaj jelleri, ayak bakım kremleri, geniş renk skalasına sahip olan dudak kalemleri, özel formüllü diş macunları, büyüleyici kokuları ile parfümler, özel içerikli kolonyalar, saçlarınız için sabitleyiciler ile farmasi ürünleri sağlıklı kozmetik anlayışı ile kullanıcıları ile buluşmaktadır.

Sağlığın cilde temas sağlayan her alanda olmasını hedefleyen firma şimdi kullanıcıları için özel tasarladığı sıvı çamaşır deterjanı da üretmektedir. Konun insan olduğu her konuda hassas olan bu firmanın özel içerikli ürünlerinden kullanmak ve satmak sizi oldukça mutlu edecektir. Çünkü hem piyasanın en iyi kozmetik ürünlerini kullanırken hem de satışını yaparak oldukça iyi gelir elde etmiş olacaksınız.

Nevin KAYA:0549 794 94 87 08:00 -20:00 Soma-MANİSA uyelik@farmasiailesinekatil.com
Üyelik Başvuru: https://www.farmasiailesinekatil.com/farmasiye-ucretsiz-uye-ol/

Farmasi Kayıt Başvurusu Yapın Ücretsiz Deneme Ürünleri ve Katalog Adrese Gelsin! Farmasi Ürünleri. Farmasi Katalog. Farmasi Üyelik. Hızlı ve Kolay Üyelik. Farmasi Fırsatlar. Sunulan olanaklar: Farmasi Üyelik, Farmasi Fırsatlar, Fatmasi Katalogları

Farmasi Üyesi Olmak İçin Tıkla Formu Doldur

Platin Müdür Nevin Kaya İle İletişime Geçmek İçin : 0549 794 94 87